Marszałkowski Budżet Obywatelski

W niedzielę od 15.00 do 18.00 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego w budynku na Ostrówku w Opolu będzie możliwe złożenie projektów w ramach 3 edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. „Robimy to specjalnie dla mieszkańców – tak by mieli jeszcze sobotę na ostatnie szlify i w niedzielę złożyli projekt czyli w terminie” – argumentuje Magdalena Stodoła, zastępca dyrektora Gabinetu Marszałka i jednocześnie przewodnicząca Zespołu MBO.

Na miejscu będzie czekać na Państwa 2 przedstawicieli Zespołu MBO będzie przyjmować koperty z proponowanymi projektami i od razu je rejestrować.  Ważne, żeby pamiętać o listach poparcia i wszystkich podpisach – przeglądnijcie jeszcze raz regulamin (dostępny tutaj).

W razie gdyby mieli Państwo problem z dotarciem na miejsce udostępniamy telefon na portiernię Ostrówka: 77 54 16 310. Jeśli jednak, z różnych przyczyn nie możecie dotrzeć w tym dniu do Opola – nie ma problemu! Najlepiej wysłać list polecony. To da Państwu gwarancję, że wniosek został wysłany w terminie – data stempla pocztowego. Ważne żeby wysłać na poczcie wniosek w kopercie z adresem urzędu marszałkowskiego, tj:

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, ul. Piastowska 14, 45-082 Opole z dopiskiem „Marszałkowski Budżet Obywatelski – WNIOSEK”

NIE CZEKAJ PRZYJDŹ i ….zgłoś swój pomysł !!!