Marszałkowski Budżet Obywatelski

Za nami pierwszy koncert organizowany w ramach 3 edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Opolskiego. To wydarzenie rozpoczęło realizację umowy podpisanej w lutym tego roku w ramach zadania pt. „Aktywna kulturalnie społeczność lokalna.. Muzycznej edukacji ciąg dalszy” realizowanego w powiecie strzeleckim. To dopiero początek. Już za moment zostaną podpisane kolejne umowy na realizację zadań z zakresu kultury, sportu i turystyki. Tymczasem szykujemy się do zakupu defibrylatorów i rozpoczęcia zadania edukacyjnego, aby już niedługo ogłosić konkursy dotyczące strażaków.

O wszystkich tych wydarzeniach możecie na bieżąco przeczytać na naszym profilu na facebooku: @Marszałkowski Budżet Obywatelski. Będziemy na bieżąco przekazywać Wam „co słychać w budżecie” i czekamy na sygnał od Was jak Wam się podobało ???!!! To dla nas bardzo ważny sygnał i szczerze napędzający nas do ciężkiej pracy dla Was – mieszkańców naszego regionu opolskiego !!!

Zapraszamy Was również do oznaczania nas na profilu na facebooku – to pozwoli nam jeszcze szybciej udostępnić wydarzenie w ramach MBO. Działamy również na Instagramie ….a tam czekamy na ciekawe, twórcze i inspirujące a czasem i śmieszne zdjęcia z realizacji lub też uczestnictwa w imprezach, spotkaniach i wyjazdach zorganizowanych dzięki wsparciu Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.